Як відкосити від армії у 2020 році і скільки це коштує


Це популярне у призовників та військовозобов’язаних України питання часто задають військовому адвокату. Одержати відстрочку і «відкосити» від армії найчастіше хочуть за станом здоров’я. Військовий юрист розповів, чому купити «білий квиток» не вийде і яка небезпека чекає на призовника (його батьків) у разі спроби дати хабар співробітнику військкомату. Коштуватиме дорого.

Це не інструкція про те, як незаконно ухилитися від виконання військового обов’язку. Наведена інформація є застереженням від негативних наслідків для військовозобов’язаних і призовників (їхніх батьків), які хочуть «вирішити питання» з військкоматом. Відкос не має сенсу і точно не допоможе уникнути строкової служби, можливої мобілізації та знятися з військового обліку в РВК.

Причини, через які відкуп від армії в Україні не працює, чому давати хабарі не потрібно і як вчинити законно (роз’яснення юриста у військових справах):

підпишіться на канал адвоката по військовому праву
поділіться з друзями і знайомими — інформація може бути корисна


Юридические консультации предоставляются только при условии прочтения ВСЕХ предыдущих разъяснений по данной тематике (см. выше), если схожие вопросы не обсуждались ранее.Добавить комментарий

Доступна консультация автора online ↑

УжасноПлохоСреднеХорошоОтлично