Як відкосити від армії у 2021 році і скільки це коштує


Це популярне у призовників та військовозобов’язаних України питання часто задають військовому адвокату. Одержати відстрочку і «відкосити» від армії найчастіше хочуть за станом здоров’я. Військовий юрист розповів, чому купити «білий квиток» не вийде і яка небезпека чекає на призовника (його батьків) у разі спроби дати хабар співробітнику військкомату. Коштуватиме дорого.

Це не інструкція про те, як незаконно ухилитися від виконання військового обов’язку. Наведена інформація є застереженням від негативних наслідків для військовозобов’язаних і призовників (їхніх батьків), які хочуть «вирішити питання» з військкоматом. Відкос не має сенсу і точно не допоможе уникнути строкової служби, можливої мобілізації та знятися з військового обліку в РВК.

Причини, через які відкуп від армії в Україні не працює, чому давати хабарі не потрібно і як вчинити законно (роз’яснення юриста у військових справах):

підпишіться на канал адвоката по військовому праву
поділіться з друзями і знайомими — інформація може бути корисна2 online консультации по “Як відкосити від армії у 2021 році і скільки це коштує

  • А скільки в цьому році коштує на 100 % відкосити від армії: по здоров’ю, і зокрема, через наявність проблем із зором.

    • Консультация юриста

      Ціна «відкосу» від строкової служби обмежується тільки законними витратами — вартістю медобстежень, аналізів та медичних послуг, які проводяться за особистою ініціативою призовника (проведення медкомісії — безкоштовне). Крім того, для отримання звільнення від армії призовник може скористатися правовою допомогою адвоката або юриста для складання та подання скарг, оскарження незаконних висновків військово-лікарської комісії та рішень воєнкома.

Юридические консультации предоставляются только при условии прочтения ВСЕХ предыдущих разъяснений по данной тематике (см. выше), если схожие вопросы не обсуждались ранее.Добавить комментарий

Доступна консультация автора online ↑