Bitcoin: як купити, обміняти і продати btc


Біткоін (Bitcoin) – криптовалюта (електронний еквівалент реальних грошей). По суті, біткоін є новою цифровою платіжною системою з можливістю моментального онлайн-переказу, що дозволяє здійснювати покупки, оплачувати послуги і навіть займатися інвестуванням.

Незважаючи на свою специфічність, зокрема, відсутність будь-якого контролю з боку банків і установ, bitcoin є вельми захищеною електронною валютою. Це обумовлено тим, що біткоін – децентралізована система, розташована на серверах по всьому світу, завдяки чому криптовалюта має практично ідеальний захист від взлому.

Крім того, bitcoin не схильний до інфляції, що сприяє швидкому зростанню його популярності в світі. Анонімність – ще один безперечний плюс при проведенні грошових операцій за допомогою біткоіну. Все це робить bitcoin (btc) ідеальним фінансовим інструментом для трейдерів.


Як можна використовувати біткоін?

На сьогоднішній день у багатьох країнах криптовалюта застосовується для здійснення покупок і торгівлі на біржі нарівні з доларом, євро та іншими національними валютами. У США, Японії, частині країн Євросоюзу та інших державах біткоінами можна розплатитися, наприклад, за авіаквиток, номер в готелі або прокат автомобіля.

За bitcoin можна купити нерухомість (будинок, квартиру), автомобілі, ювелірні вироби. До того ж, все більше інтернет магазинів приймають оплату в біткоінах: Цитрус, UiPservice (сервісний центр Apple), Microsoft, Rechi.ua, Dell, Expedia, airBaltic і т.п.

Витратити біткоіни можна і на оплату послуг туроператора, рекламного агентства та IP-зв’язку. Можна придбати серверне обладнання, програмне забезпечення. Крім того, можна оплатити навчання в деяких навчальних закладах Кіпру та Великобританії.


Як купити Bitcoin?

Купити біткоіни можна декількома способами: за готівку, через мобільний додаток або на біржі. Найбільш популярними майданчиками купівлі-продажу bitcoin в Україні є: Kuna, BTC Trade, мобільний гаманець Bitxfy, агрегатор Best Change, платформи LocalBitcoins і CoinMama, а також біткоін-обмінники UkrCash, E-BTC, Let’sPay і Bitcoin24.

За готівку покупку біткоінів можна зробити на BTCU.biz шляхом онлайн активації ваучера. Придбати ваучер можна через термінали iBox. Для цього необхідно в меню вибрати розділ «електронні гроші» і знайти послугу BTCU.biz, ввести свій телефонний номер і отримати чек з кодом. Після активації коду гроші будуть зараховані на ваш рахунок. Подальший обмін гривні на bitcoin здійснюється в тому ж сервісі, а курс встановлюється на момент внесення готівки в термінал.

Правовий статус біткоіна

По мірі того, як криптовалюта поширюється світом, люди все частіше замислюються: чи легальний біткоін? У зв’язку з тим, що новий вид грошей не має відповідного нормативного регулювання та певного юридичного статусу, ставлення до bitcoin в різних країнах сильно варіюється.

Вся суть дебатів щодо біткоіну на міжнародному ринку і у внутрішньодержавній політиці зводиться до відсутності єдиного законодавчого поля, в рамках якого здійснювалася б легальна діяльність з використанням віртуальних грошей.

Незважаючи на те, що погляди різних держав стосовно криптовалюти різняться, в цілому, статус bitcoin в світі визначено наступним чином:


  • країни, які узаконили біткоін. Насправді їх всього дві: Іспанія, яка визнала ще в 2014 році Bitcoin офіційною платіжною системою, і Японія, компанії якої можуть використовувати віртуальну валюту біткоіни у фінансових операціях
  • країни, що стимулюють розвиток bitcoin. Дані держави займаються розробкою нормативно-правової бази з метою запровадження цифрової валюти в економіку: Австралія, Великобританія, Німеччина, Нідерланди, Нова Зеландія, Сінгапур, США, Канада і т.д.
  • країни, які встановили обмеження для криптовалют. Формально біткоін не заборонений в цих державах, але його оборот вважається нелегальним через що встановлюються всілякі обмеження на його використання: Індонезія і Росія. У Китаї операції з bitcoin дозволені тільки для фізосіб
  • країни, що заборонили. В даний час пряма заборона на використання BTC встановлена тільки в Болівії, В’єтнамі, Таїланді і ЕквадоріЮридические консультации по “Bitcoin: як купити, обміняти і продати btc

  • Не розумію я сенсу в цій вебвалюті… Дуже ризиковане вкладення коштів, тим більше, що на початку серпня біткойн розділилася на дві окремі криптовалюти – bitcoin (оriginal – btc) і bitcoin сash. Так що тепер взагалі не зрозуміло, чого очікувати.

Юридические консультации предоставляются только при условии прочтения ВСЕХ предыдущих разъяснений по данной тематике (см. выше), если схожие вопросы не обсуждались ранее.Добавить комментарий

Доступна консультация автора online ↑